Krepšelis tuščias

Loading...

Wilo Star-Z NOVA 15

Wilo Star-Z NOVA 15
  • Karšto vandens cirkuliacijos siurblys

  • Gamintojas:
  • Prekės kaina: € 138.73 / 479Lt
  • Sena kaina: € 178.12 / 615Lt
  • Garantija: 2 metai

Prekės aprašymas Prekės aprašymas (PDF)

Galia: 4,5W
Įtampa: 230V
Leistinas temperatūrų diapozonas: 0°C - +65 °C
Max. vandens kėlimo aukštis : 1,1m
Ilgis: 84mm
IP klasė: 44

Wilo-Star-Z NOVA – naujas siurblių karšto vandens vandentiekio sistemai individualiuose namuose standartas. Šis aukšto efektyvumo siurblys, palyginti su įprastu siurbliu, sutaupo iki 80 proc. elektros energijos. Taupumas pasiektas dėl itin mažos siurblio galios – vos 2–4,5 W. Šis siurblys yra su sinchroniniu varikliu, kuris yra kur kas ekonomiškesnis už įprastus variklius.

Be to, Wilo-Star-Z NOVA – tai vienintelis individualiam namui skirtas karšto vandentiekio cirkuliacijos siurblys, tinkamas pumpuoti iki 20 dH° kietumo vandenį. Taigi šis siurblys susidoroja su itin kalkingu vandenu ir be jokių apribojimų gali būti naudojamas ir tuose regionuose, kur vanduo itin kalkingas.

Siurblio nerūdijančio plieno darbaratis atitinka aukščiausius patikimumo ir higieniškumo reikalavimus. Toks darbaratis neleidžia atsirasti vandenyje bakterijoms ir korozijai.

Siurblį Wilo-Star-Z NOVA labai paprastai montuoti, – tai lemia jo kompaktiška konstrukcija, – todėl mažasis aukšto efektyvumo siurblys tiks bet kuriai montavimo situacijai. Beje, į standartinę komplektaciją be jokio papildomo mokesčio įtrauktas šiluminės izoliacijos kevalas.

Prie Wilo-Star-Z NOVA paprasta prijungti elektros maitinimą. Tai leidžia išmanioji Wilo-Connector elektros jungtis. Ligi šiol maitinimo kabelį reikėdavo prijungti gnybtų dėžutėje, o dabar šį darbą gerokai palengvina Wilo-Connector jungtis. Kabelis pirmiausia prijungiamas prie specialaus patentuoto kištuko gnybtų, o kištukas įkišamas į tam skirtą lizdą siurblyje – iškart taip, kaip reikia – vienu rankos judesiu.


DĖMESIO! PAJUNGIMO ANTGALIAI Į KOMPLEKTĄ NEĮEINA!!!