Krepšelis tuščias

Loading...

Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas (gyvatukas) ADAX HKT163WS

Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas (gyvatukas) ADAX HKT163WS
  • 65W gyvatukas

  • Gamintojas:
  • Prekės kaina: € 66.61 / 230Lt
  • Garantija: 5 metai

Prekės aprašymas

ADAX HKT 163 WS pasukamas trijų vingių elektrinis rankšluosčių džiovintuvas. Džiovintuvų tvirtinimas prie sienos yra universalus ir jie gali būti montuojami tiek iš kairės, tiek iš dešinės pusės su trimis kronšteinais. Taip pat rankšluosčių džiovintuvai gali būti naudojami ir kaip pasukami, pritvirtinant prie sienos tik su 2 kronšteinais.

Galia: 65 W
Matmenys: 550/620 mm
Įtampa: 230 V
Paviršiaus temperatūra: max. 60°C

Ar Jums norisi visada turėti sausus ir šiltus rankšluosčius su mažiausiomis sąnaudomis? Tai įmanoma su ADAX rankšluosčių džiovintuvais, kurie greitai išdžiovina rankšluosčius, drabužius ir t.t., nenaudodami daugiau energijos, nei paprasta buitinė elektros lemputė ir puikiai prisiderina prie skirtingų interjerų. Jie tvirtinami voniose ir kitose patalpose. Elektriniai ranksluosčių džiovintuvai gaminami dviejų ir trijų vingių, baltos spalvos.

Džiovintuvų tvirtinimas prie sienos yra universalus ir jie gali būti montuojami tiek iš kairės, tiek iš dešinės pusės su trimis kronšteinais. Taip pat rankšluosčių džiovintuvai gali būti naudojami ir kaip pasukami, pritvirtinant prie sienos tik su 2 kronšteinais. Max. paviršiaus temperatūra 60°C , saugos klasė IP44