Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Apie mus

Elektroninė parduotuvė „Komfortas.lt“ priklauso UAB „KOMFORTO SISTEMOS“ įmonei, apjungusiai geriausius specialistus projektavimo, montavimo, priežiūros srityje.

Mūsų veiklos sritis – vėdinimo, vėsinimo, kondicionavimo sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. Galime pasiūlyti pilną diegiamų sistemų kompleksą nuo objekto apžiūros, pasiūlymo paruošimo, projektavimo, montavimo, paleidimo ir galutinės techninės dokumentacijos paruošimo. Mūsų darbo principas – nuodugniai išsiaiškinti kliento poreikius, suteikti efektyvius ir kokybiškus pasiūlymus bei tiksliai ir atsakingai juos įgyvendinti.

Konkurencingomis kainomis siūlome kokybiškus šilumos siurblius, rekuperatorius, oro kondicionierius, mikroklimato įrenginius. Mūsų siūloma produkcija yra gerai žinomų pasaulyje gamintojų. Prekes importuojame tiesiai iš gamintojų atstovų, todėl siūlome pačias palankiausias kainas, užsakomų prekių (atvežimo) pristatymo terminus ir atsiskaitymo sąlygas.