Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS
1. Prekių grąžinimas perkant UAB “KOMFORTO SISTEMOS“ elektroninėje parduotuvėje adresu www.komfortas.lt vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso bei Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatomis.
2. Įsigiję prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs turite teisę atsisakyti užsakymo ir grąžinti prekę, net jei ji yra kokybiška, per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos, jeigu:
2.1. grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
2.2. prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
2.3. prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos;
2.4. grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
2.5. grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas.
3. Jei pageidaujate grąžinti prekę, susisiekite su mumis el. pašto adresu info@komfortas.lt bei užpildykite šią grąžinimo formą.
4. Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 darbo dienų nuo paskutinės grąžintos prekės gavimo datos.
5. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes ar mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.
6. Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
7. Prekes grąžinate Jūs savo kaštais pardavėjo nurodytu adresu.
8. Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.
9. Transportavimo išlaidos nėra grąžinamos.