Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Rekuperatoriai

Rekuperatorius-kas tai? Tai yra vėdinimo sistemos dalis, skirta, grąžinti šilumą į patalpas, kol į jas tiekiamas išvalytas lauko oras.

Įrenginių viduje sumontuoti šilumokaičiai leidžia rekuperatoriams išsaugoti net iki 95% šilumos – dėl šios priežasties rekuperatoriai yra nepakeičiama energetiškai efektyvių pastatų dalis. Rekuperatorius taip pat veiksmingai reguliuoja drėgmės lygį patalpose, šalina kvapus, filtruoja orą nuo kietųjų dalelių, žiedadulkių ir kitų alergenų ar kenksmingų teršalų, todėl padeda gyventi sveikiau ir patogiau.

Mūsų parduotuvėje galite rinktis iš pažangių entalpinių, plokštelinių ir rotacinių bei decentralizuotų įvairaus galingumo rekuperatorių.

Rekuperatoriaus kaina priklauso nuo to, koks įrenginio funkcionalumas Jums svarbiausias bei kokių patalpų orą ruošiatės vėdinti. Jei nesate tikri, kokie rekuperatoriai gali tikti Jūsų patalpoms, susisiekite ir mes kartu išsirinksime optimaliausią sprendimą.

 

Užpildyti užklausos formą