Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Zehnder ComfoAir 160 V ERV entalpinis rekuperatorius su valdymo pulteliu ComfoSense 67

Produkto ID: 0001589
Ieškant profesionalios vėdinimo sistemos nedideliam būstui, puikiu sprendimu taps rekuperatorius Zehnder ComfoAir 160 su entalpijos funkcija, kuris rekomenduojamas patalpoms iki 80 m². Jis ne tik užtikrina aukščiausią namų oro kokybę, bet ir pasižymi itin didele šilumogrąža – gali grąžinti iki 95 % šilumos energijos iš jau panaudoto, šalinamo oro.
 
Kodėl Zehnder ComfoAir 160 geriau nei mini rekuperatorius?
Kalbant apie mažų patalpų vėdinimą, specialistai ne retai siūlo jį užtikrinti įsirengiant mini rekuperatorius. Tačiau, čia vertėtų žinoti, kad vienas pagrindinių skirtumų, kuriuo rekuperatorius su šilumogrąža skiriasi nuo mini rekuperatoriaus, yra tai, jog pirmojo atveju tiek šviežio oro patekimui, tiek panaudoto oro pašalinimui yra naudojamas vienas ir tas pats ortakis. Dėl šios priežasties, visos oro valymo bei pašildymo funkcijos yra atliekamos mini rekuperatoriaus viduje – iš lauko šviežiam orui patekus į rekuperatoriaus vidų, čia jis yra išfiltruojamas ir sušildomas specialaus šilumokaičio dėka, o tuomet yra įleidžiamas į namų patalpas. 
Šioje vietoje svarbu akcentuoti, kad tokia oro kelionė turi tiesioginės įtakos prietaiso veikimo efektyvumui. Nors iš pirmo žvilgsnio jau įrengtose patalpose nesudėtingai sumontuojamas mini rekuperatorius gali pasirodyti paprastesniu sprendimu namų vėdinimui, lyginant jį su rekuperatoriumi Zehnder ComfoAir 160, pastarasis pasižymės didesniu efektyvumu.
Statybos techninio reglamento A komforto klasė nurodo, kad net mažame bute, turinčiame tik vieną kambarį bei virtuvės ir vonios patalpas, per valandą turi pasikeisti bent 90m³ oro, todėl, pagal pasirinktų prietaisų galingumą, nesunku apskaičiuoti, kiek mini rekuperatorių reikės jūsų būste. Pairinkus Zehnder ComfoAir 160, kokybišką oro kaitą mažomis šildymo energijos sąnaudomis užtikrinsite be papildomų rūpesčių.
 
Didelis efektyvumas
Kompaktiška išvaizda pasižymintis rekuperatorius išsiskiria didele šilumogrąžą – net esant -15°C temperatūrai prietaisas gali grąžinti iki 83% šilumos energijos. Rekuperatorius Zehnder ComfoAir 160 pasižymi vėdinimo galia iki 160 m³/h (200 Pa), tačiau mažai elektros energijos suvartojantys EC ventiliatoriai leidžia džiaugtis neidelėmis elektros sąnaudomis.
 
Tylus veikimas
Renkantis rekuperacinę sistemą savo namams, ypač svarbu atkreipti dėmesį į jo veikimo garsą. Jei įrenginėjant šį prietaisą didesniuose namuose rekuperacinę sistemą galite izoliuoti atskirose patalpose, taip užtikrindami didesnę jos garso izoliaciją, to padaryti nebus įmanoma nedidelių gyvenamųjų patalpų atveju. Rekuperatorius Zehnder ComfoAir 160 pasižymi ypatingai tyliu veikimu, kuris užtikrina aukščiausio lygio komfortą tiek ilsintis, tiek dirbant, o išskirtinė Zehnder ComfoAir 160 savybė – itin mažas prietaiso dydis – leis jį sutalpinti tiek į virtuvės, tiek į vonios spinteles.
 
Paprastas valdymas
Rekuperatorius Zehnder ComfoAir 160 pasižymi ne tik kokybišku veikimu, bet ir ypač paprastu valdymu. Specialūs prietaise įmontuoti sensoriai įrenginio veikimą reguliuoja automatiškai, todėl papildomai rekuperatoriaus reguliuoti nereikia. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai vieną kartą pasirinkti nustatymus po prietaiso įrengimo.
 
Drėgmės grąžos funkcija
Specialistų teigimu, renkantis rekuperacinę sistemą svarbu didelį dėmesį skirti ne tik rekuperatoriaus efektyvumui, bet ir drėgmės grąžos funkcijai. Šį šilumokaitį galima įsigyti ir su drėgmės grąžos funkcija. Praktikoje gausu pavyzdžių, kai įsirengus rekuperatorių be entalpijos funkcijos, vėliau drėgmę patalpose bandoma palaikyti įvairių prietaisų pagalba. Vėdinimo sistemų ekspertai teigia, jog toks sprendimas visiškai prasilenkia su efektyvumu, tokiu būdu sunaudojama ir gerokai daugiau elektros energijos.
Atsižvelgiant į tai, kad rekuperatorius patalpas vėdina nuolat, vienintelis ilgalaikis ir garantuotas drėgmės subalansavimo patalpose sprendimas – profesionali vėdinimo sistema, kurioje įmontuotas entalpinis rekuperatorius. 
GamintojasZehnder
Zehnder ComfoAir 160 V ERV entalpinis rekuperatorius su valdymo pulteliu ComfoSense 67
  • Zehnder ComfoAir 160 V ERV entalpinis rekuperatorius su valdymo pulteliu ComfoSense 67
  • Zehnder ComfoAir 160 V ERV entalpinis rekuperatorius su valdymo pulteliu ComfoSense 67
  • Zehnder ComfoAir 160 V ERV entalpinis rekuperatorius su valdymo pulteliu ComfoSense 67
  • Zehnder ComfoAir 160 V ERV entalpinis rekuperatorius su valdymo pulteliu ComfoSense 67