Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Entalpiniai rekuperatoriai

Kaip veikia entalpinis šilumokaitis entalpiniame rekuperatoriuje (principinė schema)Entalpiniai rekuperatoriai išsiskiria tuo, jog sugrąžina drėgmę į patalpas ir taip užtikrina maksimalų komforto pojūtį.

Plokštelės, kurios atskiria oro sroves entalpinio šilumokaičio viduje yra pagamintos iš specialios polimerinės membranos, sulaikančios smulkiausius vandens lašelius ir grąžinančios juos į patalpas. Plokštelių membrana taip pat yra padengta antibakteriniu sluoksniu, todėl garantuoja, kad į kambarį sugrįžusi drėgmė neperneša ligų sukėlėjų ar taršos.

 

Entalpiniai rekuperatoriai šaltuoju metų laiku:

  1. 1) neužšąla,
  2. 2) efektyviai išsaugo šilumą,
  3. 3) šalina kvapus iš patalpų,
  4. 4) palaiko pastovią temperatūrą bei drėgmės lygį patalpose.

 

Kadangi šių įrenginių konstrukcija leidžia našiai veikti esant žemai temperatūrai, entalpiniai rekuperatoriai yra ekonomiškas pasirinkimas tiems, kurie nori taupyti elektros energiją namuose.

Įrengiant entalpinį rekuperatorių visada rekomenduojama nesudėtinga papildoma procedūra – kondensato nuvedimo sumontavimas nuo vėdinimo įrenginio.

 

Spauskite čia, užpildykite užklausos formą ir gaukite papildomą 5% nuolaidą