Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Filtrai

Švarūs rekuperatoriaus filtrai yra būtini, kad užtikrintų sklandų įrangos veikimą ir puikią oro kokybę. Tai, kaip dažnai jums teks keisti rekuperatoriaus filtrus, priklauso nuo aplinkos ore esančios kietųjų dalelių, dulkių bei žiedadulkių koncentracijos ir filtro tankumo.

Kiek dažnai reikia keisti rekuperatoriaus filtrus?

Rekomenduojame rekuperatoriaus filtrus pakeisti kiekvieną pavasarį ar vasaros pradžioje ir rudenį, kai ore yra daugiausia kietųjų dalelių (žiedadulkių, dirvos ir kt.). Jei gyvenate vietovėje, kur oro tarša yra ypač maža, rekuperatoriaus filtrus galite keisti kartą per metus, tačiau atidžiai stebėkite, kad filtrai nebūtų pernelyg užteršti – tai gali pakenkti įrenginių darbo efektyvumui.

Ypač tankius filtrus naudojamus užterštose gyvenvietėse gali tekti keisti ir kas du menėsius. Mūsų asortimente rasite originalius filtrus kiekvienai vėdinimo sistemai, kurią parduodame. Galite rinktis iš skirtingų klasių, ekologiškų ir lengvai perdirbamų, įvairių modelių filtrų. Jei nesate tikri, koks filtras reikalingas jūsų rekuperatoriui, mielai jus pakonsultuosime.

Dėmesio: gamintojų garantijos reikalavimuose kartais nurodoma, jog garantija teikiama tik tuo atveju, jei naudojami originalūs filtrai.

Užpildyti užklausos formą