Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatorius

Produkto ID: 0000619
€ 2.607,55
Iki 98,4 % terminis efektyvumas pagal EN 13141-7 (TWZL sertifikatas), 91 % terminis efektyvumas, sertifikuotas Pasyvaus Namo Instituto
Saugi eksploatacija net ir esant didžiausiems šalčiams lauke dėl unikalios Brink Inteligent Frost Protection sistemos. Moderniausias valdiklis ir plačios jo valdymo beikomunikacijos galimybės.Ypač paprastas aptarnavimas ir priežiūra. 
 
Mažiausios elektros sąnaudos
TWZL testavimo centras patvirtino, kad Flair 325 suvartoja tik 0,15 Wh/m3 elektros energijos, t.y. beveik 30% mažiau nei jos suvartoja iki šiol rinkoje žinomi patys efektyviausi vėdinimo įrenginiai, o pasak Pasyvaus Namo Instituto duomenų tai bene mažiausią specifinę elektrinę galią (SEL) turintis įrenginys savo klasėje!
Ypač tylus veikimas
Dėl ypač stabilios ir sandarios korpuso konstrukcijos, naujų ventiliatorių bei gudraus jų pozicionavimo korpuso viduje, Flair 325 veikia neįtikėtinai tyliai. Jis veikia net 60% tyliau nei vieni tyliausių rinkoje, mūsų Brink Renovent Excellent serijos rekuperatoriai!
Stebinantis efektyvumas
Visos Flair 325 dalys buvo sukurtos naujai. Ištobulintas derinys užtikrina puikius techninius parametrus. Vienas iš jų – stebinantis terminis 91% efektyvumas. Tai reiškia, kad net virš 90 % šilumos vėdinant sugrįžta atgal į jūsų namus, o dėl pastovaus oro srautų balanso palaikymo funkcijos Constant Flow, šis efektyvumas išlieka visuomet aukštas!
 
 
1. Ypač efektyvus plastikinis šilumokaitis
Brink Holmak rekperatoriui sukūrė visiškai naujos konstrukcijos šilumokaitį. Dabar šesiakampio formos šilumokaitis yra dar didesnio ploto ir sudarytas iš naujo profilio šilumokaičio plokštelių, todėl pasižymi iki šiol neregėtu, ypač dideliu efektyvumu ir mažu aerodinaminiu pasipriešinimu.
 
2. Nauji unikalūs ventiliatoriai su integruotais anemometrais
Naujieji GreenTech EC ventiliatoriai su atgal lenktomis mentelėmis dabar patalpinti į specialų sraigės formos korpusą. Ši unikali konstrukcija pasižymi nepaprastu, iki 30% didesniu nei kiti EC ventiliatoriai, efektyvumu ir ypač tyliu veikimu. Dar vienas išskirtinis šio ventiliatoriaus bruožas – tai patentuotas oro srauto matavimo būdas su integruotais anemometrais. Tokiu būdu oro srautas matuojamas labai tiksliai, todėl rekuperatorius tiekia ir šalina bet kokiomis salygomis preciziškai subalansuotus oro srautus ir užtikrina pastovų didelį įrenginio terminį efektyvumą.
 
3. Naujas valdiklis liečiamu ekranu
Naujasis Flair valdiklis turi spalvotą, liečiamą ekraną su savaime paaiškinančia meniu struktūra. Jis turi daug komunikavimo ir valdymo galimybių, leidžiančių realizuoti beveik visus užsakovo norus:
* Standartiškai integruota Modbus sąsaja
* Laidinių ir belaidžių jutiklių ir jungiklių (Z-Wave) prijungimo galimybė
* Internetas (LAN/WLAN)
* Valdymas išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu
 
4. Efektyvus lauko oro pašildytuvas
Flair 325 rekuperatoriui Brink sukonstravo naują kintamos galios elektrinį lauko oro pašildytuvą. Jis yra specialios formos, turi šildymo plotą didinančias briaunas ir daugiapakopę apsaugos sistemą. Lauko oras įrenginio atvamzdyje integruotomis kreipiančiosiomis paskirstomas tolygiai per visą šildytuvo plotą, todėl šildytuvas pasižymi gerokai didesniu efektyvumu, nei tradiciniai spiralės formos elektriniai šildytuvai. Šis lauko oro pašildytuvas kartu su patentuota Brink Inteligen Frost Protection sistema įjungiamas tik tada, kai jo reikia ir tiek, kiek reikia, todėl užtikrina mažus eksploatacinius kaštus net ir šaltomis žiemos dienomis.
6. Puikių izoliacinių savybių EPP korpusas
Kadangi rekuperatorius turi tiesioginį ryšį su lauko oru, jis turi būti izoliuotas ne blogiau už namo išorines sienas. Brink tai įvertino jau seniai, todėl jau beveik 30 metų visi Brink įrenginių korpusai pasižymi solidžia EPP forminių detalių bei plieno skardos kompozicija. Toks korpusas užtikrina ne tik gerą šilumos izoliaciją bei minimizuoja šalčio tiltelius, bet slopina ir triukšmą bei vibracijas. Panaudoję milžiniškos patirties žinias, Brink inžinieriai Flair 325 korpusą kilstelėjo į dar aukštesnį lygmenį:
* EPP korpusas yra vientisas ir nedalomas – absoliutus sandarumas
* Visi komponentai įmontuojami ir išmontuojami per įrenginio priekį – labai patogus aptarnavimas
* Vidaus komponentus supa storas EPP sluoksnis iš visų pusių – nepriekaištinga, vienodai paskirstyta šilumos izoliacija ir jokių šalčio tiltelių
* Bėgelio formos įlajos šilumokaičiui – ilgaamžiška, orui sandari konstrukcija
 
7. Išmani vasaros sklendė
Naujoji vasaros sklendė dabar pagaminta naudojant pažangią 2K liejimo technologiją. Įlieti elastomerai užtikrina absoliutų sklendės sandarumą tiek žiemą, tiek vasarą. 100% oro patenka ten, kur reikia: žiemą į šilumokaitį, o vasarą – aplenkdamas jį, kad galėtų vėsinti patalpas maloniu nakties oru. Šalia to, vasaros sklendė turi integruotas oro kreipiančiąsias, kurios įtekantį orą tolygiai paskirsto per visą šilumokaičio plotą. Šis paprastas, bet gudrus sprendimas taip pat prisideda prie stebinančiai didelio Flair 325 efektyvumo.
Elektrinio šildytuvo galia1000 W
Įrenginio tipasVertikalus
Temperatūrinis efektyvumasiki 91 %
Ortakio išėjimai, mm4 x Ø160
Išmatavimai, mm750 x 650 x 560
Maksimalus įrenginio našumas, m³/h325 (250 Pa)
Šilumos atgavimo įrenginysEntalpinis šilumokaitis
GamintojasBrink Climate Systems
Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatorius
  • Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatorius
  • Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatorius
  • Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatorius