Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Plokšteliniai rekuperatoriai

Plokšteliniai rekuperatoriai išsaugo 75-95 procentus šilumos. Šiuose įrenginiuose plokštelinis šilumokaitis atskiria oro srautus, kad iš kambario išsiurbiamas oras galėtų išsyk sušildyti lauko orą, patenkantį į patalpas. Kadangi į plokštelinį rekuperatorių patekęs oras iš patalpos ir lauko visiškai nesusimaišo, šis vėdinimo būdas ypač efektyviai sumažina virtuvės ar kitus kvapus. Tinka naudoti odontologijos kabinetuose, grožio salonuose ar kitose įstaigose.

Tradiciniuose įrenginiuose plokštelinis rekuperatorius naudoja lauko oro paėmimo teną (kaitintuvą). Šis tenas pašildo įeinantį oro srautą, todėl rekuperatorius neužšąla. Esant ypač žemai lauko temperatūrai rekuperatoriaus automatika uždaro lauko oro tiekimą ir atšildo šilumokaitį. Naujos kartos plokšteliniai rekuperatoriai, skirti šaltam klimatui, nereikalauja lauko oro paėmimo teno ir efektyviai veikia, kai lauko temperatūra yra labai žema.

Šilumokaičiai yra gaminami iš aliuminio arba plastiko. Mūsų klimato sąlygomis rekomenduojame naudoti aliuminio šilumokaičius, kurie efektyviau veikia prie minusinių temperatūrų.

Mūsų specialistai pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus.

Užpildyti užklausos formą