Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Brink Renovent Sky 200 rekuperatorius

Produkto ID: 0000615
Efektyvus vėdinimas - tai komfortas, sveikata ir energinis efektyvumas.
Kompanijos Brink Climate Systems vėdinimo įrenginiai Renovent Sky ištraukia orą iš virtuvės, vonios bei kitų sanitarinių patalpų ir panaudoją jį tiekiamo šviežio oro pašildymui per kryžminio-priešpriešinio oro srauto šilumokaitį. Dėl inovatyvios konstrukcijos ir veikimo principo sutaupoma iki 95% vėdinimui skirtos šiluminės energijos, o kadangi įrenginiai yra nedidelių išmatavimų, jie puikiai tinka nedideliems namams ar butams.
Renovent Sky yra tik 198 mm aukščio, todėl puikiai tinka montavimui palubėje.
 
Įrenginio ypatumai:
 • oro kiekis 200 m³/h
 • aukštas efektyvumas iki 95%
 • įmontuotas pilnai automatinis vasaros oro apvedimo vožtuvas Bypass
 • pastovaus oro kiekio palaikymo funkcija Constant Flow
 • patentuota apsaugos nuo užšalimo reguliavimo strategija
 • įmontuotas elektrinis lauko oro pašildytuvas maksimaliam efektyvumui ir žiemą
 • abai mažos elektros sąnaudos dėl inovatyvių EC technologijos ventiliatorių
 • tiekimo apimtyje skaitmeninis nuotolinio aptarnavimo pultas
 • Pasyvaus namo sertifikatas
 • PLUS modelis su papildoma išplėtimo plokšte, leidžiančia prijungti CO2 jutiklius.
Aukštas efektyvumas. Renovent Sky – ypač aukšto efektyvumo preišpriešinio oro srauto šilumokaitis iš plastiko. Dėl šios inovatyvios konstrukcijos ir veikimo principo sutaupoma iki 95% vėdinimui skirtos šiluminės energijos.
Pastovaus oro kiekio palaikymo funkcija Constant Flow. Srauto reguliatorius nepriklausomai nuo oro kanalų sistemos pasipriešinimo garantuoja nustatytus oro srautus. Dėl užtikrinto vėdinimo sistemos balanso yra išlaikomas aukštas efektyvumas bet kokiomis sąlygomis. Pastovaus oro srauto principas palengvina montavimą ir sumažina eksploatacinius kaštus. Be to, filtro užterštumo laipsnis nebeturi įtakos švariam, tiekiamam oro srautui.
Patentuota apsaugos nuo užšalimo reguliavimo strategija. Apsauga nuo užšalimo apsaugo šilumokaitį nuo užšalimo, kai lauke labai šalta. Tam tikslui Renovent Sky įrenginyje yra jau įmontuotas elektrinis kintamos galios lauko oro pašildytuvas. Įrenginio elektroninė valdymo sistema stebi šilumokaičio būklę ir šildytuvą įjungia tik tada, kai reikia ir tiek, kiek reikia. Tai užtikrina aukštą vėdinimo sistemos efektyvumą ir balansą net tada, kai lauko temperatūros yra labai žemos.
Nemokamas vėsinimas vasaros naktimis su oro apvedimo vožtuvu Bypass. Renovent Sky yra įmontuotas pilnai automatinis oro apvedimo vožtuvas (bypass). Vasaros naktimis, kai nereikalingas šilumos atgavimas ir patalpas norima atvėsinti, oro apvedimo vožtuvas uždaro priešpriešinio oro srauto šilumokaitį ir į patalpas tiekia vėsesnį ora tiesiai iš lauko. Oro apvedimo vožtuvas veikia visiškai automatiškai pagal nustatytas patalpos ir lauko temperatūras. 
Valdymo galimybės. Renovent gali būti valdomas įprastu būdu - keturių padėčių jungikliu su filtro indikacija, programuojamu nuotoliniu pultu E-Bus (Sky jau yra tiekimo apimtyje) arba išmaniuoju telefonu, planšete ar kompiuteriu iš bet kurios pasaulio vietos prijungus Brink Home sistemą. Prijungus centrinį santykinės drėgmės jutiklį RH, verdant valgyti arba prausiantis duše, Renovent automatiškai laikinai padidina vėdinimo intensyvumą. Renovent „Plus“ versijos įrenginiai turi dar daugiau galimybių - pvz., prijungus CO2 jutiklį arba dviejų zonų vėdinimo kontrolės sistemą, vėdinama pagal poreikį ir tai leidžia dar labiau sumažinti energijos sąnaudas.
Brink Renovent Sky 200 rekuperatorius
 • Brink Renovent Sky 200 rekuperatorius
 • Brink Renovent Sky 200 rekuperatorius