Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Rotaciniai rekuperatoriai

Rotacinis rekuperatorius – prietaisas, kuriame yra sumontuotas rotacinis šilumokaitis, kuris lėtai sukdamasis perduoda patalpoje esančią šilumą iš lauko atkeliavusiam orui. Rotacinio rekuperatoriaus šilumokaitis yra pagamintas iš labai laidžios aliuminio folijos ir gali išsaugoti iki 85 procentų šilumos.

Priešingai nei plokšteliniuose rekuperatoriuose, iki 5 procentų į rotacinius rekuperatorius patekusio oro iš lauko ir patalpos susimaišotodėl patalpos kvapai ir virusai gali sugrįžti atgal į kambarį. Šie rekuperatoriai išsaugo dalį patalpų oro drėgmės, todėl mažiau sausina orą šildymo sezono metu.

Šaltuoju metų laiku rotacinio rekuperatoriaus efektyvumas yra kiek mažesnis nei kitų tipų rekuperatorių, ypatingai esant didesnei drėgmei patalpose. Rotaciniam rekuperatoriui reikalingas periodinis būgno dalių aptarnavimas.

Mūsų specialistai pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus.

Užpildyti užklausos formą