Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Systemair SAVE VTR 100/B rekuperatorius su SAVE LIGHT valdymo pultu

Produkto ID: 0000512
€ 1.887,60
SAVE VTR 100/B rekuperatorius tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 100 m². Maksimalus oro srautas 150 m³/h.
SAVE VTR 100/B skirtas naudoti paslėptam montavimui virtuvės spintelėje, virš viryklės. Įrenginį galima tvirtinti virtuvės spintelėje ar tarp jų ir uždengti specialiai pagamintomis plokštėmis.
Gartraukį galima prijungti prie įrenginio apėjimo kanalo, tokiu atveju gartraukio surenkamas oras bus iškart šalinamas, apeinant šilumokaitį. Galime pasiūlyti specialiai pritaikytus gartraukius, kuriuos galima tiesiogiai montuoti į SAVE VTR 100/B ir prijungti prie paruoštų jungčių. Įrenginyje yra Gartraukio funkcija, aktyvinama gartraukio mygtukais. Gartraukis užsakomas atskirai:
SAVE VTR 100/B rekuperatorius pagamintas iš dviejų lakštų ir turi visas valdymui reikalingas funkcijas. Įrenginyje įmontuotas aukšto efektyvumo, kintamo greičio rotacinis šilumokaitis ir drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį. 
Įrenginį galima valdyti vienu ar keliais valdymo būdais:
 SAVE LIGHT valdymo pultelis
 SAVE TOUCH valdymo pultelis (užsakomas atskirai)
 SAVE CONNECT interneto prieigos modulis (užsakomas atskirai)
 
 
 
GamintojasSystemair
Systemair SAVE VTR 100/B rekuperatorius su SAVE LIGHT valdymo pultu
  • Systemair SAVE VTR 100/B rekuperatorius su SAVE LIGHT valdymo pultu
  • Systemair SAVE VTR 100/B rekuperatorius su SAVE LIGHT valdymo pultu