Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Systemair SAVE VTR100/B rekuperatorius komplekte su HMI valdymo pulteliu ir IAM internetiniu moduliu

Produkto ID: 0000512
Pagrindinės savybės:
- Aukšto efektyvumo rotacinis šilumokaitis su EC kintamo greičio ventiliatoriais
- Galima drėgmės perdavimo funkcija, kondensato sumažinimui tiekiamame ore žiemos metu
- Standartinis reguliavimas pagal poreikį naudojant įmontuotą drėgmės jutiklį ištraukiamame ore
- SAVE Touch valdymas su spalvotu jutikliniu ekranu lengvam naudojimui ir paleidimui
- Įrenginio jungimų dėžutė, skirta lengvam priedų jungimui
- Galimybė prijungti Modbus per RS-485
- Interneto ryšys per Systemair debesį (IAM) yra prieinamas kaip priedas
 
SAVE VTR 100/B rekuperatorius tinkamas patalpoms, kurių bendras vėdinamas plotas iki 100 m².
 
SAVE VTR 100/B skirtas naudoti paslėptam montavimui virtuvės spintelėje, virš viryklės. Įrenginį galima tvirtinti virtuvės spintelėje ar tarp jų ir uždengti specialiai pagamintomis plokštėmis.
Gartraukį galima prijungti prie įrenginio apėjimo kanalo, tokiu atveju gartraukio surenkamas oras bus iškart šalinamas, apeinant šilumokaitį.
Systemair siūlo specialiai pritaikytus gartraukius, kuriuos galima tiesiogiai montuoti į SAVE VTR 100/B ir prijungti prie paruoštų jungčių. Įrenginyje yra Gartraukio funkcija, aktyvinama gartraukio mygtukais.
 
SAVE VTR 100/B rekuperatorius pagamintas iš dviejų lakštų ir turi visas valdymui reikalingas funkcijas. Įrenginyje įmontuotas aukšto efektyvumo, kintamo greičio rotacinis šilumokaitis ir drėgmės perdavimo funkcija, kuri reguliuoja rotoriaus sukimosi greitį pagal temperatūrą ir į tiekiamą orą grąžinamą drėgmę. Energetiškai efektyvūs ventiliatoriai su EC varikliais bei žemo slėgio filtrais leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pasižymi maža savitąja ventiliatoriaus galia (angl. Specific Fan Power) bei tyliu veikimu. Įmontuotas drėgmės jutiklis užtikrina vėdinimo valdymą pagal poreikį. Visi nustatymai ir funkcijos yra prieinami „SAVE Touch“ jutikliniame valdymo pulte, kuris prijungiamas per rekuperatoriaus viršutinėje dalyje esančią jungtį ir gali būti tvirtinamas prie sienos ar ant pačio įrenginio. Valdymo pultas turi spalvotą jutiklinį ekraną ir itin paprastą naudoti vartotojo sąsają. Esant poreikiui, galima prijungti vieną ar daugiau valdymo pultų. Be to, valdymo pulte suteikiama skirtingų lygių prieiga įgaliotiems montuotojams ir aptarnaujančiam personalui.
Valdymo pulto pradžios ekrane rodoma informacija apie oro srautą, temperatūrą, oro kokybę ir aktyvias funkcijas. Galima rinktis RANKINIO ar AUTO valdymo režimą ir norimus nustatymus iš jau sukonfigūruotų vartotojų režimų. AUTO valdymo režime gausu funkcijų, skirtų oro srautui reguliuoti pagal CO2 kiekį, slėgį, drėgmę, nustatytą grafiką ir t.t. Valdymas pagal poreikį užtikrina našų ir ekonomišką įrenginio veikimą bei geriausią patalpų oro kokybę. Aliarmo simboliai praneša apie galimus gedimus bei pateikia tiesioginius įspėjimus dėl problemų.
Kartu su rekuperatoriumi tiekiama jungčių plokštė su jau paruoštais įėjimais ir išėjimais, todėl papildomų išorinių jutiklių, šildytuvų ar vėsintuvų prijungimas ir paruošimas darbui neužims daug laiko.
 
Įrenginys pristatomas su žemo slėgio paneliniais filtrais:
- Tiekimo oro filtras ePM10 50%
- Ištraukimo oro filtras ePM10 50%
 
Perspėjimas: vidinis šildytuvas negali būti naudojamas, jei įrenginys sumontuotas horizontaliai.
Pastaba: Pastovus vedinimas per gartraukį nėra galimas.
Systemair SAVE VTR100/B rekuperatorius komplekte su HMI valdymo pulteliu ir IAM internetiniu moduliu
  • Systemair SAVE VTR100/B rekuperatorius komplekte su HMI valdymo pulteliu ir IAM internetiniu moduliu
  • Systemair SAVE VTR100/B rekuperatorius komplekte su HMI valdymo pulteliu ir IAM internetiniu moduliu