Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Air Excellent kolektorinė paskirstymo dėžė DBOX 206 INLINE DN125

Produkto ID: 0001244
Lanksčių ortakių sistema Air Excellent
200 serijos kolektorinės oro paskirstymo dėžutės – tai modulinė sistema, kurią galima suskaidyti į funkcionalius išplečiamus daugkartinius modulius, pritaikomus nuolat kintančiai pastato aplinkai. Sistemą sudaro bazinės konfigūracijos kolektorinės dėžutės, išplečiamieji rinkiniai ir adapteriai, kuriuos galima sujungti į funkcionalią sistemą. Taip galima rasti sprendimus, optimaliai tinkančius individualiai situacijai, ir nereikia įrengti per didelių sistemų. Dėl mažų matmenų jos idealiai tinka gyvenamiesiems pastatams, kuriems reikia mažesnio oro kiekio, arba pastatams, kuriuose mažai vietos, įrengimui. Montuojant nereikia papildomų montavimo rėmų, sistemą sienose, grindyse ir lubose gali sumontuoti vienas asmuo.
Standartinė bazinė kolektorinė dėžutė DB206 gaminama su 6 ortakių jungtimis ir ovalia šonine jungtimi, kurią galima naudoti inspektavimui, valymui, srauto ribotuvų nustatymui arba magistralinių ortakių prijungimui. Magistralinį ortakį galima prijungti ir vertikaliai.
 
DBOX 206 INLINE DN125 (6x). Plastikinė kolektorinė oro paskirstymo dėžutė DBOX, 200 serija, 6 ortakių jungtys, 3 aklės, 6 oro srauto ribotuvai, adapteris DN125.
 
 
Gamintojas Ubbink
 Air Excellent kolektorinė paskirstymo dėžė DBOX 206 INLINE DN125