Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Lankstus apvalus ortakis Argentum 75 mm su antistatiniu, antibakteriniu ir sidabro jonais vidiniu paviršiumi, sertifikuotas, 50 m rulonas

Produkto ID: 0001023
Lankstūs plastikiniai ortakiai gali būti įrengti pastatuose, kuriuose yra ribotas aukštis, ankštose erdvėse, taip pat naudojami norint įrengti oro padavimo sistemą grindyse ar sienose.
Lanksčių ortakių ir komponentų sujungimo vietose rekomenduojame naudoti tarpines, taip užtikrinamas sistemos sandarumas. Tarpinę rekomenduojame mauti ant antro ortakio žiedo.
Lankstus ortakis yra padengtas antistatine ir antibakterine danga. Ortakio vidus lygus. Komplektuojamas su kamšteliais. Rulone 50 metrų.
  • Ortakis pagamintas iš atsparaus gniuždymui aukšto tankio polietileno.
  • Ortakių gamyboje naudojami antistatiniai ir antibakteriniai priedai. 
  • Pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis.
  • Tvirta bei lengva lanksti ortakių sistema išsiskiria greitu bei paprastu montavimu, todėl sumažinami montavimo kaštai.
  • Ortakis yra dvisluoksnis, vidinis paviršius yra lygus, tai užtikrina nedidelius slėgio nuostolius.
  • Kadangi ortakis yra lankstus jam nėra reikalinga daug papildomų sujungimų dalių ar specialių įrankių, dėl ko atpinga šios vėdinimo sistemos kaina.
Gamintojas Airy
Lankstus apvalus ortakis Argentum 75 mm su antistatiniu, antibakteriniu ir sidabro jonais vidiniu paviršiumi, sertifikuotas, 50 m rulonas